Pohod na Kovček

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Jožica Maček.

V sredo 18. oktobra smo se v okviru projekta Simbioza giba, v 5. skupini Čebele odpravili na pohod na Kovček.
Že ob 9.00 nas je pričakalo toplo sonce in lepo jesensko vreme. Pot nas je vodila skozi Predmost in Hotovljo proti cilju, kjer smo se okrepčali suhimi jabolčnimi krhlji in s tekočino, ki smo jo prinesli s seboj v nahrbtnikih. S hriba se je odprl čudovit pogled na Poljane. V vrtec smo se vračali po Jeretovem klancu in stari starši so povedali, da so se kot otroci po njem sankali. V Predmostu pa takrat še ni bilo hiš.
Ta pohod je predramil mlajše in spomnil starejše, da obstaja tisto nekaj, kar nas združuje. Da vedno in povsod lahko govorimo isti jezik. Jezik, ki mu pravimo GIBANJE.

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja