Na obisku pri prvošolcih OŠ Poljane

Zapisala vzgojiteljica Jana Kloboves.

8. sku. “Škratki” in 9. sku. “Miške” smo obiskali PRVOŠOLCE pri učiteljici Danici Albreht in Nini Šorli, ter enako pri učiteljici Živi Bogataj. Otrokom so predstavili učilnico, predmete, šolsko torbo in potrebščine, skrb za ošiljene barvice, svinčnike, se poimensko predstavili z začetnim glasom svojega imena, nam zapeli angleške pesmi in mi njim pesem “Sonček čez hribček gre”, nas seznanili z urejenostjo zvezkov, puščice, pisal, pisanjem domačih nalog, se zaigrali z didaktičnimi igračami itd. Na koncu so nas obdarovali z darilom svinčnik – sovica. Mi pa smo jim obljubili povratno risbico naših vtisov obiska. 

(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja