Simbioza giba z 6. skupino Miške v sožitju z babicami in dedki

Zapisala vzgojiteljica Jana Kloboves.

Bilo je lepo in delno megleno jutro, kar pa ni vplivalo na naše dobro razpoloženje vseh prisotnih. Babice in dedke smo toplo sprejeli v garderobi in se že tam povezali in zmenili kam nas bo vodila pot. Odpravili smo se proti Dobju in v hrib proti Sv. Križu, kjer je potekal krajši postanek in malica. Pot smo nadaljevali dalje v gozd proti Brdom. V samem gozdu smo se zaigrali s skupno gibalno socialno igro:”Rdeče češnje” in igro v gozdu z gozdnim materialom in raziskovanjem gozdnega terena. Otroci so se povezali in tkali tople, pozitivne odnose s svojimi starimi starši med samim pohodom, vmesno igro, hojo, raziskovanjem gozda in tudi stari starši med seboj. Vsi skupaj smo se naužili svežega hribovskega zraka, pridobivali in utrjevali kondicijo ter poskrbeli za dobro počutje in samo zdravje. Stari starši so bili dobri učitelji svojim vnukom, jim bili za vzgled s svojo umirjenostjo, vztrajnostjo in pozitivno komunikacijo. Vsi skupaj smo se dodobra razgibali in nahodili. Na koncu smo se poslovili z lepimi željami.

(Skupno 160 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja