Aroma dan pri Čebelah

Prispevek je zapisala vzg. Jožica Maček.

Našemu povabilu staršem, da nam predstavijo zanimive dejavnosti, se je odzvala tudi Teodorjeva mamica Maja. S seboj je prinesla več posušenih zelišč in začimb ter eteričnih olj, ki so ji otroci vonjali in prepoznavali. Skupaj smo pripravili solne kopeli iz zelišč in si v njih namakali noge. Izdelali smo čokoladne praline z začimbami in jih dali v hladilnik, da so se strdile. V tem času si je vsak otrok naredil še svoj nosni inhalator, ki smo ga poimenovali »šnufko«. Za zaključek smo se posladkali s čokoladnimi pralinami in uživali v okusu mete v temni čokoladi ter okusu cimeta, vanilije in pomaranče v beli čokoladi.  

(Skupno 192 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja