Izlet na Kmetijo Pr`Ožbet

Napisala vzg. Saša Frelih

Mamica deklice, ki obiskuje našo skupino Lončki, nas je povabila na njihovo turistično kmetijo in seveda smo se z veseljem odzvali. Otroci so bili že dan prej neučakani in se neizmerno veselili vožnje s kombijem. Polni energije so se najprej pošteno naigrali na igralih, od katerih sta jim bila najljubša velik peskovnik in zip line. Nato nas je Tinkarin ati odpeljal v hlev, kjer smo si ogledali in lahko tudi pobožali pujske, krave in teličke, dva mlada zajčka ter petelina. Kobilo Lili pa je vsak otrok lahko zajahal. Pika na i pa je bilo sladkanje s sladoledom.
Preživeli smo prekrasen dan, ki nam bo še dolgo ostal v najlepšem spominu.

(Skupno 227 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja