Veseli december v skupini Pande

Pripravila vzg. Danica Zorko.

Pa je prišel, čisto tiho, počasi, december tudi k nam. Veselili smo se ga, ker je bil kljub koroni za nas prav poseben. Namreč preselili smo se v novo igralnico, novim dogodivščinam na proti. Poleg raziskovanja igralnice in novih prostorov v vrtcu, smo se zabavali ves mesec. Že zelo zgodaj nas je razveselil sneg, katerega smo preizskusili na bližnjem hribu in poiskali največjega snežaka v kraju. V mrzlih dneh smo se pogreli in posladkali s toplim pudingom in vročo čokolado, ki smo ju pripravili sami. Okrasili smo smrečico in že kmalu nam je dedek Mraz pustil sladko presenečenje pod njo. Ogledali smo si nekaj risank z praznično vsebino in prebrali nekaj čudovitih pravljic, se zaigrali z igračami, ki so jih otroci prinesli od doma. Obiskal pa nas je tudi Božiček. Nismo pa pozabili na praznovanje rojstnega dne, ki ga je praznovala ena od deklic.
Leto se počasi zaključuje. Lepo smo se imeli in s takimi občutki zremo tudi v leto, ki prihaja. VSEM VAM, KI TO BERETE, PA ŽELIMO LEPO, MIRNO IN SMEHA POLNO NOVO LETO. Mi se bomo trudili, da vam polepšamo kak dan.

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja