Teden otroka v 1. starostnem obdobju

Zapisala Špela Dolinar.

Teden otroka je potekal letos pod geslom »Skupaj se imamo dobro«. Prav vse strokovne delavke smo se potrudile, da je bil teden res namenjen otrokom in igri, da smo se vsi skupaj imeli dobro. V ponedeljek smo pripravile dan odprtih vrat. Skupine so se preselile v druge igralnice, kjer so se otroci lahko igrali z drugačnimi igračami. V torek smo imeli dramsko dopoldne. Vse skupine smo se zbrale na hodniku, kjer je sledila čudovita zgodbica o Mali miški in velikem rdečem jabolku. Otroci so pravljico in vse dodane vložke zelo lepo spremljali. V sredo je bil dan za gibalno dopoldne. Za otroke je bilo pripravljenih veliko gibalnih nalog, katere so z navdušenjem in predvsem preko igre izvajali. Med tem sta nam hišnika priskočila na pomoč in za vse spekla okusen kostanj, s katerim smo se dobro posladkali. V četrtek so se starejši otroci podali na pohod, najmaljši pa smo dopoldne posvetili ustvarjanju. Petek pa je bil še posebej dan za veselje. V našo sredino smo povabili osnovnošolce, ki igrajo na različne instrumente. Otroci so jih tako zavzeto spremljali. Na koncu smo skupaj še zapeli nekaj pesmic in si priznali, da smo se ta teden imeli res dobro.

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja