Noč v vrtcu – pižama žur

Prispevek pripravila vzg. Danica Zorko.

Otroci iz skupine Pande in Žirafe ter vse njihove vzgojiteljice smo se odločili, da preživimo eno noč v vrtcu, ki smo ga poimenovali Pižama žur. Z otroki smo se že predhodno dogovorili kaj vse potrebujemo za ta dogodek.
Ko so prišli otroci zvečer v vrtec, smo se najprej sprehodili s svetilkami po okolici vrtca in raziskovali okolico v nočnem času. Otroci so ugotovili, da je narava čisto drugačna ponoči. Na sprehodu nas je spremljalo sneženje tako, da je bilo vse skupaj še toliko lepše.
V vrtcu smo si privoščili večerjo (pica), ki so jo otroci še posebno radi pojedli. Priredili smo ples in modno revijo pižam. Otroci in vzgojiteljice smo za trenutek stopili v čevlje manekenk in manekenov ter se sprehodili po modni stezi. Prikazali smo pižame za različne priložnosti in različne letne čase. Pred počitkom pa smo si ogledali še risanko.
Otroci so polni doživetji legli k počitku in mirno spali vse do jutra.
Za otroke in nas je bilo to posebno in lepo doživetje, ki se ga bomo še dolgo spominjali.

(Skupno 143 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja