Pohod na Volčo

Prispevek pripravili Metka in Milena

Otroci 8. skupine v letošnjem letu sodelujejo v športnem programu »ZLATI SONČEK«. Poleg plavanja, rolanja, kolesarjenja in določenih spretnosti z žogo, izvedejo tudi pet daljših pohodov. Tako smo v petek, 9. septembra lepo vreme izkoristili za prvi pohod do cerkve na Volči. Hoja po asfaltni cesti je zahtevala mnogo naše pozornosti, saj smo kot udeleženci v prometu morali upoštevati pravila varne hoje. Pred ciljem nas je čakala še hoja po strmi cesti in že smo bili pred cerkvijo. Rahlo utrujeni smo se posedli po travi in na vrsti so bili naši nahrbtniki. Kaj vse se je našlo notri! Po kratkem počitku in razgledovanju naokrog smo se ob prepevanju pesmic zadovoljni vrnili v vrtec.

no images were found


(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)