Zmaji na zimskem nočnem pohodu

Prispevek pripravila vzgojiteljica Alenka Cegnar.

V petek, 1. februarja smo se ob 17. uri zbrali pred vrtcem: otroci, starši, bratci, sestrice, … opremljeni za zimo in predvsem vsak s svojo svetilko in izbor je bil res pester: od pravih bakel, do najmodernejših led lučk  in se  odpravili na pohod  skozi Poljane proti Visokem. Na poti se nam je pridružilo še kar nekaj prijateljev in iz Hotovlje je vesela in pisana druščina nadaljevala pot. Sneg, led in prihajajoča noč niso pokvarili vzdušja, otroci so veselo tekali po snegu in se lovili in pot je hitro minevala. Četica se je razpotegnila in prav simpatično je bilo opazovati migetajoče lučke. Prav vsi smo prišli na cilj. Ob spomeniku Ivana Tavčarja smo se počasi vsi skupaj zbrali. Brez toplega napitka in obvezne malice seveda ni šlo, saj smo ja na izletu. Za konec še ena gasilska in dobre volje smo se počasi vračali nazaj. Prijetno utrujeni smo se ob vrnitvi poslovil z željo, da še kdaj ponovimo.

Druženje je bilo veselo, sproščeno in za vse neko novo doživetje!

Hvala vsem za udeležbo, kajti brez vas ne bi uspelo, pa, kot ste sami rekli – še kdaj!

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)