Zmaji na obisku pri čebelicah

Za spletno stran zapisala vzgojiteljica Alenka Cegnar.

V predprazničnih dneh smo se Zmaji odzvali prijaznemu povabilu otrok in vzgojiteljic iz skupine Čebelic na skupno druženje.  Takoj po zajtrku smo se odpravili do lovskega doma v Poljanah, kjer so Čebelice doma. Vsi so nas veselo in prijazno sprejeli. Po uvodni igri predstavljanja in spoznavanja, kjer je med otroki vladalo še nekaj negotovosti in zadržanosti,  so se otroci »pomešali« med seboj in uživali ob skupni  igri z lego kockami, ob družabnih igrah in ustvarjanju prazničnih snežink in smrečic iz papirja. Vzdušje je bilo vedno bolj veselo in sproščeno in dopoldne je kar prehitro minilo. Za konec smo se posladkali s čokoladnimi kroglicami in se odžejali s čajem. Polni lepih vtisov smo se poslovili od »novih« prijateljev ter si obljubili, da se kmalu spet srečamo.

no images were found

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)