Kulturno dopoldne z g. Borisom Oblakom v 6. skupini “ptički”

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Barbara Triler.

Cenetov oče, g. Boris Oblak, se je odzval našemu vabilu in v četrtek, 9. 2. 2017, obiskal našo skupino.
Otrokom je prikazal postopek risanja obrazov, s katerim lahko ponazorimo posebnost obraza in različna čustva. Pokazal jim je nekaj svojih umetniških del. Otrokom so bile karikature zelo zanimive. Sledilo je individualno risanje karikatur. Uporabil je poseben črn flomaster in bel papir. Poleg njihovega obraza je na sliko narisal tudi nekaj, kar je posameznemu otroku všeč, npr. gasilca, zajčka, metuljčka… Le-te smo razstavili pred igralnico. Tudi otroci so se preizkusili v risanju. S črnim flomastrom so na bel risalni list narisali svojo risbo, katere smo prav tako razstavili.
Dobra volja in pripravljenost k sodelovanju je pripomogla k prijetnemu umetniškemu dopoldnevu.

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja