Dan mladinske književnosti

Prispevek je pripravila vzgojiteljica Špela Dolinar.

Začetek meseca aprila smo tudi v vrtcu Agata praznovali dan mladinske književnosti. Otroci prvega starostnega obdobja so prisluhnili pravljici Anje Štefan, Bobek in barčica in se kasneje lotili še delavnice z ustvarjalnim pridihom. Njihovo umetnijo si starši lahko ogledate razstavljeno na spodnjem hodniku. Otroci drugega starostnega obdobja pa so prisluhnili pravljici slovenske avtorice Svetlane Makarovič z naslovom Veveriček posebne sorte. Otroci so po pravljici nadaljevali z delavnico in razmišljanjem ter zavedanjem, da so vsi nekaj posebnega. Enake naloge so se lotili tudi otroci iz vrtca v Javorjah. 

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja