Ribice in Želvice na skupnem pohodu

Prispevek zapisali strokovni delavki Danica Zorko in Aleksandra Justin.

Dve skupini prvega starostnega obdobja, Želvice in Ribice, smo se odločile, da se odpravimo na prvi skupni pohod. Pot nas je vodila skozi Poljane, čez reko Soro in naselje Predmost, kjer smo se podali navkreber do vrha hriba Kovčk. Otroci so v hoji uživali, niso potrebovali veliko pomoči. Ko smo usvojili cilj, smo se razgledali naokoli. Skupaj smo poiskali naš vrtec, si ogledali promet na cesti in reko Soro iz drugačne perspektive. Opazili smo tudi Javorje in Blegoš, ki sta bila tisti trenutek obsijana s soncem.
Skupni pohod nam je bil všeč in sklenili smo, da ni bil zadnji.

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja