Pižama žur

Avtorica prispevka je vzgojiteljica Jožica Maček.

V četrtek 9. maja je za 8. skupino ČEBELE končno prišel dan, ki so ga otroci navdušeno pričakovali. Ob 18 uri so svoje nadobudne malčke starši pripeljali v vrtec, opremljene s spalnimi vrečami, vzglavniki, pižamami, toaletnim priborom in »pliškoti«.

V čebeljem krogu smo se dogovorili, kaj vse bi otroci radi počeli in si začrtali potek našega večera. Sproščeno in umirjeno so se zaigrali v različnih kotičkih. Sodelovali so pri pripravi večerje, kjer so  tople kruhke polnili po svojih željah. Počasi se je začelo mračiti, zato smo vzeli svetilke in se odpravili do »maceskota«. To je drevo, ki smo ga ob dnevu zemlje posadili v gozdu. Na sprehodu smo se dobro razgibali in naužili svežega zraka. Že v popolni temi smo se vrnili v vrtec. Preoblekli smo se v pižame in jih predstavili na modni pisti. Prav vsakemu manekenu smo zaploskali. Otroke je modna revija pošteno utrudila in postajali so utrujeni. Poskrbeli so za osebno higieno in si pripravili blazine in spalne vreče za počitek. Med pravljico so k sebi stisnili svoje pliškote in zaspali, nekateri še preden sva jim zaželeli lahko noč.

(Skupno 162 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja