Priznanje natečaja “Anice”

Zapisala vzg. Špela Dolinar.

Otroci iz skupine Sovice so sodelovali v natečaju To sem jaz, ki je potekal pod vodstvom OŠ Ane Gale iz Sevnice. V natečaju je sodelovalo 184 ustvarjalnih del. Nekatera dela so bila poslana iz vrtcev, nekatera iz osnovnih šol. Otroci so poustvarjali pesem Dušana Velkaverha PUSTITE NAM TA SVET.
Naša skupina je bila izbrana izmed vseh vrtcev, ki so v natečaju sodelovali. Veseli smo, da smo prejeli Anico, ki je unikaten izdelek učencev OŠ Ane Gale. Z njo prireditelji ohranjajo spomin na svojo ustanoviteljico. Po celi Sloveniji je tako letos odpotovalo sedem Anic, kar dve pa sta prispeli v Poljane – ena v naš vrtec in ena v osnovno šolo k učenki tretjega razreda, Maji Bonča.
Skupaj z otroki smo se nagrade resnično zelo razveselili.

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja