Narava nam ponuja vse

Prispevek je zapisala vzg. Milena Škrlec.

Četrtkovo dopoldne smo skupina Lončki preživeli na obrežju reke Sore. Takoj po zajtrku smo se odpravili do Podpečenskega ovinka. S sabo smo vzeli vodene barvice, čopiče, voščenke in seveda malico. Otroci so bosi hodili po produ. Iskali so njim zanimive in lepe kamenčke, jih barvali, kazali drug drugemu… Naredili so pravo razstavo svojih umetnin. Igrali so se ob vodi, v mivki in našli celo male školjke. Preverjali so toploto vode in poskušali čim dlje zalučati kamne. Topli sončni žarki so posušili mokre noge.
“V naravi nam je lepo” je bila naša skupna ugotovitev. Odločili smo se, da sem kmalu spet pridemo, saj je čas, namenjen tej dejavnosti, kar prehitro minil.

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja