Polžki se igrajo z žogami

Prispevek je pripravila vzg. Tina M. Rozinger.

V letošnjem letu smo se prvič odpravili v telovadnico na gibalno urico. Odločili smo se, da bomo opravili prvo nalogo za Mali sonček – igra z žogo. Dobro smo se ogreli z igro Ptički v gnezda in se nato raztegnili z žogami. Vsak je dobil svojo žogo, ki jo je dvignil visoko v zrak, se z njo dotaknil tal, jo zasukal v levo in desno, z njo poskočil in počepnil itd. Ko smo se dobro ogreli in raztegnili je sledil glavni del, kjer smo žogo kotalili, lovili, metali, brcali in prenašali iz enega dela telovadnice do drugega. Otroci so v igri z žogami zelo uživali in vsak na svoj način pokazal svoje spretnosti. Kasneje so kotalili in si podajali žogo tudi v paru. Da se nam je malce umiril srčni utrip smo se zmasirali z žogami. Med sproščanjem je ena od deklic na glas vzdihnila »Tole pa paše!«

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja