Tabor na kmetiji – 2. dan

Zjutraj nas je pozdravilo sonce in nam nakazalo, da bomo preživeli zopet en lep dan. In res je bilo tako. Po zajtrku smo se odpravili na pohod na Stari vrh. Pot nas je vodila čez travnike in skozi gozd kjer smo iskali gozdne živali narejene iz lesa. Na vrhu nas je pričakala malica s katero smo si nabrali novih moči za pot v dolino. Ustavili smo se še v adrenalinskem parku in se tam pozabavali. Po kosilu smo se seznanili z delom čebelarja in pomembnostjo čebel za naš obstoj. S traktorjem smo se odpeljali na bližnji travnik in se preizkusili v grabljenju trave s katero smo kasneje nakrmili živali. Dobra večerja nam je dala moči za večerni ples v pižamah s svetilkami. Dan se je začel in končal z dobro voljo vseh. Otroci so se odpravili k počitku polni lepih vtisov celotnega dne.

(Skupno 185 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja