Tabor na kmetiji – 3. dan

Še zadnji dan našega bivanja na taboru smo se zbudili v sončno jutro. Po zajtrku so otroci zamesili testo za kruh, ki ga je gospodinja Milena kasneje spekla v krušni peči. Otroci so upoštevali vsa navodila, ki so jih dobili in se potrudili, da so naredili lepe hlebčke.
Po sladki malici – sladoledu, smo se s traktorjem odpeljali na Stari vrh v adrenalinski park. Za otroke je bila vožnja posebno doživetje. V parku so se otroci naužili gibalnih radosti in se lačni vrniliu nazaj na kosilo. Pred odhodom domov, so si ogledali kruh, ki je nastal izpod njihovih rok in ga odnesli seboj.
Tabor na kmetiji bo otrokom ostal v lepem spominu, saj so otroci v tako kratkem času ogromno doživeli. Spletle pa so se tudi lepe prijateljske vezi.
Hvala dragi starši, ker ste nam zaupali otroke.
Še posebna zahvala pa vsem sodelujočim na turistični kmetiji Pri Ožbet, ki se trudijo, da se imajo otroci in spremljevalci pri njih lepo.

(Skupno 149 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja