Praznični december v vrtcu

Prispevek pripravila vzgojiteljica Špela Režen.

Mesec december je bil v vrtcu čarobno obarvan. Poleg dejavnosti, ki so potekale v skupinah, smo imeli precej skupnih srečanj. Tako so nas obiskali Orgličarji, ki so nam predstavili svoje inštrumente in nanje zaigrali znane otroške pesmi, otroci pa so jih spremljali s petjem.
Vsaka skupina je polepšala novoletno jelko z okraski, ki so jih izdelali.
Imeli smo tudi modri dan. Poudarek je bil na modri barvi; otroci so bili oblečeni v modra oblačila, igrali so se z modrimi igračami, na koncu pa je nastala tudi čudovita skupna modra fotografija.
Obiskala nas je nagajiva Pika Nogavička ki nam je med drugim povedala tudi to, da čokolada vsebuje veliko vitamina C – »cukra«.  Predstava je bila plačana iz sklada vrtca.
Obiskala sta nas tudi mlada glasbenika Miha Križnar, ki je tudi član skupine Joc band in Barbara Dolenec, ki sta iz svojih glasbil izvabila živahne domače viže. Otroci so s svojo neizmerno energijo in plesom potrdili, da jem glasba ugaja.

no images were found

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)