Obisk očeta in glasbenika

V prednovoletnem času nas je obiskal oče otroka v skupini. Miha Križnar, ki je med drugim tudi član glasbene skupine Ravbarji in je svoj glas pilil pri znanem baritonistu Matjažu Robavsu je v začetku predstavil svoje glasbilo; kitaro. Povedal nam je kako se imenujejo posamezni deli inštrumenta in nam na kitaro tudi zaigral. Otroci in vzgojiteljice smo z njim prepevali otroške pesmice, ter plesali ob ritmih uspešnic skupine Ravbarji. Miha je vsaki skupini (1 – 3 let) podaril koledar in zgoščenko.
Zagotovo se bomo tudi v skupini zavrteli ob ritmih glasbe, ki bo prihajala iz zgoščenke.
Naj omenim, da so otroci ob predstavi neizmerno uživali, ter obenem spoznavali popularno glasbo iz naših krajev.