TRAJNOSTNA MOBILNOST IN PEŠBUS

Konec aprila in v maju smo imeli dejavnosti na temo trajnostne mobilnosti. Uvod sva naredili tako da smo se seznanili s črko O in naštevali besede, ki se začnejo na ta glas. Naštevanje sva zaključili z besedo onesnaževanje, katera je bila uvod v naslednje dejavnosti. Preko razgovora so otroci prišli do ugotovitve, da je lahko onesnažena narava, zrak, voda in hrana.

Tako smo v sklopu projekta preko dejavnosti na temo onesnaževanja izvedli več dejavnosti, se igrali z različnimi vozili, izdelovali plakate, brali zgodbe z ustrezno temo, imeli dan domače igrače na temo vozil, beležili prihode otrok in reševali delovne liste. Za otroke najbolj zanimivi pa sta bili »PEŠBUS«, ko smo se dva dni, ob sedmih, zbrali na dogovorjenem mestu in se v vrtec odpravili peš, ter kolesarski dan. Za izvedbo obeh aktivnosti, bi se staršem še enkrat zahvalila za sodelovanje.

Zapisala: Mateja Matjašec

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja